SEPETİM

KAPAT
Sil Ürün Adet Ürün Fiyatı Toplam Fiyat
TOPLAM KDV DAHİL

Hakkımızda

DESTEKTEN.COM'DA YALNIZCA AKTAR VE BAHARATÇILARA ÖZEL TOPTAN SATIŞ YAPILMAKTADIR.

Değerli iş ortağımız,

Uzun yıllardır aktar ve doğal ürünler pazarında kalitesiyle bilinen, “Destek”, “Hud”, “Hud Destek”, “Agromax” ve “Hairnice” markalarının tüm üretim ve satış haklarını Temmuz 2016 tarihi itibarı ile devralmış bulunmaktayız. Bu markalara ait ürünlerin, üretim ve satış-pazarlama çalışmaları bundan böyle kurumsal değerlerimiz olan “Kaliteli Hizmet” Felsefesi, Güvenilirlik, Değişim ve Gelişim ve Etik Çalışma Anlayışı değerleri temel alınarak, grup firmamız olan Casel İlaç bünyesinde gerçekleştirilecektir.

CSK Farma Pazarlama ve Bilişim Hizmetleri


Hakkımızda
CSK Farma olarak, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin öneminin farkındayız. Bu nedenle “Destek” markası ile tüketicilerin hizmetine bitkisel gıda ve kozmetik ürünleri sunuyoruz. Bitki yağları, bitkisel karışım yağlar ve bitkisel cilt ve saç bakım ürünlerinin üretiminde, “güvenilirlik” ve “yüksek kalite” ilkelerini temel almaktayız.

Misyon
İnsanlığın hizmetine güvenilir ve yüksek kaliteli bitkisel “Destek” ürünleri sunmak.

Vizyon
“Destek” markasının aktar ve doğal ürünler pazarındaki güvenilirliğini ve yüksek kalitesini koruyarak sektörün öncü ve yenilikçi markası haline getirmek.

Değerler
İnsan sağlığına ve yaşam kalitesine verilen önem 
Güvenilirlik 
“Yüksek Kalite” felsefesi 
Etik çalışma anlayışı 
Doğaya ve çevreye saygı

Üretim
Kurumsal değerlerimiz olan güvenilirlik ve “yüksek kalite” felsefesini temel alarak İstanbul’daki tesisimizde üretim, dolum ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Tesisimizde Türk Gıda Kodeksi’ne ve Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun, yüksek hijyen koşullarında üretim gerçekleştirilmektedir. İnsan sağlığına verdiğimiz önem nedeniyle tüm imalat süreci, yasal mevzuatlara, prosedürlere ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.